Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Start | Aktualnođci

Aktualności

Kredyty dla pracujących za granicą


Jeśli pracujesz poza granicami naszego kraju wiesz,
jak trudno jest dostać kredyt w polskich bankach.

Większość z nich bardzo niechętnie pożycza pieniądze
osobom posiadającym zagraniczne umowy o pracę.

Nasi doradcy nie tylko wskażą Ci w jakim banku
dostaniesz kredyt, ale także porównają dla Ciebie
wiele ofert, wskażą najlepsze rozwiązania
i pomogą w formalnościach.

Odwiedź nas w placówce firmy przy ulicy Reja 5
lub zadzwoń - 95 718 60 37.

Możesz skontaktować się z nami także za pomocą komunikatorów - po prostu kliknij w ikonkę poniżej.

         Tryb SkypeMe™!

Zobacz także - Programy oszczędzania na przyszłość dla osób pracujących za granicą - wykorzystaj czas dobrych, zagranicznych zarobków i już teraz pomyśl o swojej przyszłości. Zacznij oszczędzać na wysokim procencie na przyszłość swoją i swojej rodziny.

Sprawdź swoją zdolność kredytową.
Skorzystaj z naszego formularza i dowiedz się,
na jaką kwote kredytu możesz liczyć.
Kliknij tutaj



 

Praca

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Szukasz dodatkowego źródła dochodu ? Finea szuka przedstawicieli handlowych.

Poszukujemy osób do współpracy w charakterze Przedstawicieli Handlowych. Praca polegać będzie na sprzedaży wybranych produktów finansowych w obrębie swojego miejsca zamieszkania. Oferujemy wysokie prowizje za sprzedaż oraz kompletne przeszkolenie w zakresie sprzedawanych produktów.

Miejscowości (także najbliższe okolice), w których poszukujemy Przedstawicieli

- Rzepin
- Górzyca
- Sulęcin
- Krosno Odrzańskie
- Ośno Lubuskie
- Cybinka

Więcej informacji pod numerem telefonu 95 718 60 37

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego oraz CV) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy - oraz klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 20.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. nr 133, poz. 883”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

 

Zmiana siedziby firmy

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować naszych stałych, oraz oczywiście przyszłych, klientów - że zmieniamy z dniem 31 października swoją siedzibę.

Od tego dnia (poniedziałek) znajdziecie nas na ulicy Reja 5/2 - koło starej policji (dawny Komputronik). Nowy lokal to więcej miejsca, całkowicie nowy wygląd, przestrzenna sala sprzedażowa, osobne pomieszczenie, dla klientów ceniących sobie prywatność. Pozdrawiamy i do zobaczenia w nowej Finei.

Poniżej mapa z nasza nową lokalizacją






 

Ubezpieczenia Allianz tylko w Finei

Z wielką przyjemnością informujemy, że po wielu tygodniach starań nasza firma została partnerem wyłącznym jednego z najlepszych i najbardziej solidnych towarzystw ubezpieczeniowych na świecie - Allianz.

Do bogatej oferty ubezpieczeń, jakie mieliśmy do tej pory w swojej ofercie, teraz dochodzą jeszcze produkty ubezpieczeniowe tej niemieckiej firmy, która ubezpiecza ludzi na całym świecie. Allianz oferuje bardzo korzystne ubezpieczneia samochodów, mienia, życia, grupowe czy podróżne.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć naszą oficjalną wizytówke agenta na stronach Allianz

Zapraszamy do naszej placówki na ulicy Reja 5/2 (koło starej policji).

 

Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich

Zacznij Nowy Rok odpowiedzialnie! Pomyśl o ubezpieczeniu na życie dla siebie i swoich najbliższych. Poniżej przedstawiamy informacje na temat ubezpieczenia na życie i zdrowie jednego z towarzystw ubezpieczeniowych, którego produkty posiadamy w swojej ofercie. Jest to naszym zdaniem jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku ubezpieczeń zarówno pod kątem ceny, jak i jakości oferowanych świadczeń i wypłaty odszkodowań.

Główne zalety to:

  • Jedna polisa dla Ciebie lub całej rodziny

  • Atrakcyjna wysokość składki

  • Co roku większa suma ubezpieczenia – przy niezmiennej składce

  • Bezpłatna pomoc assistance

  • Minimum formalności


Przykładowe zdarzenia objęte ubezpieczeniem:


Typ zdarzenia Wariant I Wariant II Wariant III
trwałe inwalidztwo w wyniku nieszczęśliwego wypadku
20 000zł 40 000zł 80 000zł
śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku 20 000zł 40 000zł 80 000zł
śmierć w wypadku komunikacyjnym 50 000zł 100 000zł 200 000zł
pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku 10 000zł 10 000zł 20 000zł
operacja w wyniku nieszczęsliwego wypadku 10 000zł 10 000zł 20 000zł
śmierć małżonka 5 000zł 8 000zł 10 000zł
śmierć ubezpieczonego 5 000zł 8 000zł 10 000zł


W ramach ubezpieczenia Ty i Twoi najbliżsi jesteście objęci Programem Assistance – bez dodatkowej opłaty!
Pomoc assistance zapewnia wsparcie w
trudnych sytuacjach, takich jak nieszczęśliwy wypadek, czy stan zagrażający zdrowiu lub życiu. Wystarczy, że zadzwonisz pod wskazany numer, a będziesz mógł zamówić wizytę lekarza lub rehabilitanta w domu. Co więcej, dostarczymy Ci także leki przepisane przez lekarza, a nawet zapewnimy opiekę nad chorymi dziećmi.

Możesz kupić polisę dla siebie już od 25 zł miesięcznie lub ubezpieczyć całą swoją rodzinę od 53 zł miesięcznie. Gwarantujemy niezmienność składki przez cały okres ubezpieczenia.

 

Sam określasz, który wariant ubezpieczenia jest dla Ciebie najlepszy.

Pakiet

Wariant I

Wariant II

Wariant III

pakiet dla Ciebie

25 zł

38 zł

75 zł

pakiet dla Ciebie i Twoich dzieci

38 zł

53 zł

92 zł

pakiet dla Ciebie i Twojego małżonka

40 zł

61 zł

120 zł

pakiet dla całej rodziny

53 zł

76 zł

137 zł

W każdą rocznicę podpisania umowy suma ubezpieczenia wzrasta o 10 %, a składka pozostaje taka sama.

Po więcej szczegółów zadzwon do nas 95 718 60 37 lub po prostu odwiedź naszą placówkę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 przy Placu Wolności 5. Nasz doradca z przyjemnością odpowie Ci na wszystkie pytania i wyjaśni wszelkie niejasności - oczywiście to nic nie kosztuje. Po zapoznaniu się z ofertą sam zdecudyjesz, czy jestes zainteresowany.


Oprócz ubezpieczeń na życie i zdrowie w naszej ofercie znajdziesz także ubezpieczenia OC i AC, podróżne, mienia czy grupowe - nasz doradca pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt dla Ciebie. Wyjaśni Ci wszystkie niejasności, pomoże przy wypełnianiu stosownych dokumentów. Przypominamy, że nie pobieramy żadnych prowizji - nasza oferta jest identyczna jak bezpośrednio w placówce firmy, której produkty oferujemy!

Finea - doradztwo finansowe na najwyższym poziomie.





 


 

Kredyty gotówkowe dla wszystkich Świętych Mikołajów

Święta już za pasem, dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich "Świętych Mikołajów" wyjątkową ofertę kredytów gotówkowych. Ze świątecznych promocji kredytowych ponad 30 banków, których produkty finansowe oferujemy, wybraliśmy te najlepsze i najtańsze. Tylko u nas dowiesz się, gdzie znajdziesz kredyt gotówkowy, który można rozłożyć aż na 84 raty.
 
 

Jako Twój osobisty doradca finansowy pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, najniższe raty i najkorzystniejsze oprocentowanie.
Niech nic nie zaburzy świątecznego nastroju - powiedz nam po prostu ile potrzebujesz, a my zrobimy całą resztę - beż żadnej prowizji i dodatkowych opłat. Z resztą sprawdź sam. Przyjdź do nas lub zadzwoń 95 718 60 37 - a nasz pracownik z przyjemnością opowie o szczegółach naszej świątecznej oferty.


Finea - Doradztwo Finansowe na najwyższym poziomie

Promocyjna oferta leasingu dla młodych firm

Promocyjna oferta leasingu dla młodych firm

Do końca tego roku młodzi przedsiębiorcy mogą skorzystać z tej wyjątkowej promocji leasingu. Oferta skierowana jest zwłaszcza do młodych firm, które są na rynku minimum trzy miesiące. Jest to jedyny warunek, jaki należy spełniać, aby móc ubiegać się o kredyt leasingowy.

Oferta dotyczy wszystkich nowych pojazdów pochodzących od autoryzowanych dealerów, ich wartość maksymalnie może sięgać nawet do 150 tysięcy złotych. Od przedsiębiorcy nie wymaga się jakiegokolwiek wkładu własnego co oznacza, że leasing obejmie 100% wartości pojazdu. Maksymalny okres kredytowania to aż 60 miesięcy, czyli 5 lat.

Ważny jest także fakt, że nie jest wymagane dokumentowanie dochodów swojej firmy, a wystarczy jedynie pisemne oświadczenie i ich wysokości.

Promocja nie zawiera żadnych ukrytych opłat czy innych dodatkowych zobowiązań. Jako Twój doradca finansowy polecamy ją z czystym sumieniem.

Więcej dowiesz się w naszej placówce. Przyjdź do nas lub zadzwoń – 95 718 60 37.
Nasz pracownik z przyjemnością pomoże Ci we wszystkich formalnościach.
Dla firm, które nie działają jeszcze 3 miesięcy także mamy dobrą ofertę leasingową. Jedyna formalna różnica jest taka, że wkład własny musi być na poziomie minimum 5% wartości pojazdu. Zaletą tej oferty jest fakt, że dostępna jest ona już od pierwszego dnia działania firmy.

Finea – doradztwo finansowe na najwyższym poziomie.


Promocja - kredyt hipoteczny z marżą 1,35%

Jeżeli szukasz kredytu hipotecznego z pewnością zwracasz uwagę na bankową marżę, która jest przecież głównym składnikiem zaciąganego zobowiązania. Wpływa ona na realną wysokość kredytu oraz na jego raty.  Jeden z banków, którego produkty mamy w swojej ofercie, oferuje teraz wyjątkowo promocyjne warunki kredytu hipotecznego – z niespotykanie niską marżą na poziomie 1,35%

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 95 718 60 37 lub bezpośrednio w placówce firmy na ulicy Reja 5/2 (koło starej policji) od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00

Zapraszamy


Promocyjna oferta kredytów konsolidacyjnych - Zimą nie martw sie ratami

Zima zbliża się wielkimi krokami,na dworze jest już coraz chłodniej, dni robią się krótkie - lada dzień za oknem ujrzymy śnieg. To nieciekawa perspektywa, zwłaszcza dla osób, które muszą spłacać kilka kredytów - do wydatków związanych z ratami, dojdą jeszcze niemałe pieniądze związane z tą porą roku. Dla takich osób przygotowaliśmy specjalą oferte na kredyty konsolidacyjne.

 
Czym jest w ogóle kredyt konsolidacyjny ? Jest to kredyt, którym można spłacić już zaciągnięte zobowiązania oraz, w razie potrzeby, dobrać dodatkową gotówkę. Dzięki temu, kilka rat zastępuje jedna - niższa. Przykładowo, jeżeli mamy zaciągnięte 4 kredyty - na łączną sumę rat 1500zł miesięcznie - kredytem konsolidacyjnym spłacamy wszystkie 4 kredyty - zamykamy je - i pozostaje nam tylko jeden kredyt - z jedną ratą, która przykładowo będzie wynosić 1100zł. Pozwoli to odetchnąć, przeznaczyć pieniądze na coś innego. Szczegółowe informację znajdują się w zakładce - Kredyty / Kredyty konsolidacyjne.

Jeżeli męczą Cię wysokie raty - przyjdź do nas lub zadzwoń. Bez żadnych zobowiązań porównamy dla Ciebie różne oferty - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Nasz pracownik przedstawi Ci różne propozycję, wyjaśni wszystkie probelmatyczne kwestie - sam zdecydujesz czy skorzystać z naszej oferty. I pamiętaj - nie bierzemy prowizji od klientów - to banki płacą nam za naszą pracę. Oferty jakie przedstawiamy są identyczne jak bezpośrednio w poszczególnych placówkach banków - dlatego nie warto jest biegać od banku do banku i szukać pomocy. U nas wszystko znajdziesz w jednym miescu - dodatkowo z miłej i spokojnej atmosferze, spokojnie będziesz mógł uzyskać wszystkie potrzebne informacje i pomoc.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00, a jeżeli coś cię nurtuje - zadzwoń do nas 95 718 60 37 - nasz pracownik z przyjemnością odpowiena wszystkie Twoje pytania.

Finea - doradztwo finansowe na najwyższym poziomie!







 

 

Strona 1 z 2