Twój ekspert od kredytów i ubezpieczeń

Ubezpieczenia auta teraz jeszcze tańsze - dodatkowe 15% zniżki

Nasza firma za wyniki sprzedaży oraz jakość obsługi klienta dostała możliwość udzielania aż 15% zniżki do ubezpieczeń OC i AC ! Ubezpiecz u nas swoje auto i nie przepłacaj !

Kredyty dla pracujących za granicą

Zarabiasz w euro, pożyczasz w złotówkach

Pracujesz poza granicami naszego kraju i myślisz o kredycie ? Skorzystaj z naszej oferty kredytów dla pracujących za granicą - kliknij po szczegóły

Kredyty - ponad 30 banków - bez prowizji

Bogata oferta kredytów - porównamy dla Państwa ponad 30 banków

Nie musicie Państwo już biegać od banku do banku. Pomożemy Państwu porównać wiele ofert i wybrać najlepsze rozwiązanie. Wszystko to bez prowizji! Nasza oferta jest identyczna, jak bezpośrednio w poszczególnych placówkach banków.

Ubezpieczenia - wiele towarzystw w jednym miejscu

Przezorny zawsze ubezpieczony - to fakt. Nasza oferta obejmuje wiele różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Zależnie od Państwa potrzeb dobierzemy dla Was optymalne rozwiązania.

Ubezpieczenia samochodowe OC, AC, ubezpieczenia podróżne, na życie, czy też ubezpieczenia mienia - wszystko to znajdą Państwo w naszej ofercie.

Nie jesteś skazany na swoje OC - Promocja

Bezterminowo przedłużamy promocję - Nie jesteś skazany na swoje OC. Dowiedz się, jak oszczędzić

Nie ważne kiedy kończy się Twoje ubezpieczenie. Już teraz powiemy ci, czy warto, abyś ubezpieczył swoje auto w innym towarzystwie i ile na tym zaoszczędzisz. Usługa jest oczywiście bezpłatna - kliknij tutaj po szczegóły

Previous Next

Start

Przezorny zawsze ubezpieczony - tak więc zapraszamy do naszej placówki, gdzie znajdziecie Państwo ubezpieczenia pojazdów, mienia, życia. Pomożemy dobrać odpowiednie ubezpieczenie dla Państwa potrzeb.

Nasi doradcy pomogąm Ci znaleźć taki kredyt, jakiego potrzebujesz. Bezpłatnie porównany dla Ciebie oferty ponad 30 banków.